Uzutrakio vakarai
  • Koncertai
  • Istorija
    • 2021 metų koncertai
    • 2020 metų koncertai
    • 2019 metų koncertai
    • 2018 metų koncertai
    • 2017 metų koncertai
    • 2016 metų koncertai
    • 2015 metų koncertai
    • 2014 metų koncertai
  • Galerija
  • Videos
  • Kontaktai

2015 liepos 12 d.
, sekmadienis


Lietuvos kamerinis orkestras ir M. Rostropovičiaus paramos ir labdaros fondo auklėtiniai
Stasys Makštutis (klarnetas), Rapolas Bartulis (klarnetas), Pijus Paškevičius (obojus),
Eglė Bartkevičiūtė (akordeonas), Ugnė Katinskaitė (smuikas)
Dirigentas Modestas Barkauskas

Picture
Picture
Picture



Picture



Picture
Eglė Bartkevičiūtė mokosi Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje, mokytojos M. Markevičienės akordeono klasėje. 2011 m. įvertinta  Karalienės Mortos ir Šiaulių UNESCO klubo premija už miesto garsinimą, 2012 m. pelnė Šiaulių „Jaunojo menininko“ premiją. Eglė daugelio tarptautinių konkursų Italijoje, Lenkijoje, Estijoje, Ukrainoje, Latvijoje ir kt. šalyse laureatė ir laimėtoja.
Nuo 2012 m. – M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo stipendininkė.


Pijus Paškevičius
 mokosi Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje. Jo specialybės mokytojas V. Masteika. 2013 m. P. Paškevičius XXI respublikiniame J. Pakalnio jaunųjų atlikėjų bei tarptautiniame E. Medinio konkursuose laimėjo 1-ąsias premijas. 2014 m. V tarptautiniame Liutauro Vėbros konkurse ir V tarptautiniame obojininkų čempionate taip pat iškovojo 1-ąsias vietas. Jaunasis obojininkas jau yra grojęs su Lietuvos kameriniu, Kaliningrado valstybiniu kameriniu, Kauno miesto simfoniniais orkestrais. Koncertavo Lietuvoje, Vokietijoje, Rusijoje. Nuo 2012 m. Pijus yra M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ stipendininkas.

Stasys Makštutis mokosi Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos 11 klasėje, mokytojo eksperto V. Žemaičio klarneto klasėje. Būdamas 10-ties laimėjo pirmąjį Grand Prix tarptautiniame konkurse „Olimpo Musicale“. Įvairiuose konkursuose Stasys laimėjo 9 pirmas vietas ir 4 Grand Prix. 2013 metais  apdovanotas Karalienės Mortos premija.
Stasys grojo su Kauno simfoniniu, Lietuvos, Šv. Kristoforo, Šiaulių kameriniais orkestrais. Koncertavo įvairiuose šalies festivaliuose bei užsienyje. Trejus metus iš eilės Stasys yra apdovanojamas Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais.
Nuo 2009 metų yra remiamas R. F. Tucko labdaros ir paramos fondo, o nuo 2010-ųjų – M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ stipendininkas.  

Ugnė Katinskaitė mokosi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Pirmoji smuiko mokytoja – B. Vasiliauskaitė-Šmidtienė.
Ugnė yra šešių respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatė – dalyvavo tarptautiniame V. Radovičiaus (2010 m.), S. Sondeckio (2013 m.), B. Dvariono (2014 m.) konkursuose. Būdama septynerių debiutavo su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, vėliau su šiuo orkestru koncertavo dar du kartus. Ugnė yra grojusi įvairiose Lietuvos koncertinėse erdvėse.  Nuo 2014 m.  mokosi prof. I. Armonaitės-Galinienės smuiko klasėje.
M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondas „Pagalba Lietuvos vaikams“ Ugnę remia nuo 2014 m.

Rapolas Bartulis  mokosi Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje mokytojo eksperto V. Žemaičio klasėje. 2013 m. Rapolas dalyvavo tarptautiniame konkurse  „Gradus ad Parnassum“ Kaune (III v.) bei II  tarptautiniame jaunųjų atlikėjų konkurse Kaune „Kaunas Sonorum“ ( I v.)
2014 m. klarnetininkų konkurse Čekijoje „Czech Clarinet Art“ laimėjo pirmąją vietą ir „Absoliutaus konkurso nugalėtojo“ titulą, taip pat konkurse  „Olimpo musicale“ pelnė Grand Prix.
Debiutavo kaip solistas tarptautiniame Jaunųjų muzikų festivalyje „Kaunas 2014“.
2015 m. Kauno miesto meras  apdovanojo Rapolą už pasiekimus muzikos srityje.
Nuo 2015 metų yra remiamas M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“. 

Picture
Lietuvos kamerinis orkestras (LKO),  įkurtas 1960 metais, yra vienas iškiliausių ir labiausiai pasaulyje įvertintų Lietuvos orkestrų.    
Iš gausybės įvairių kartų ir kraštų batutos meistrų, dirigavusių LKO koncertams, išsiskiria didysis humanistas lordas Yehudi Menuhinas. Koncertų Lietuvoje ir gastrolių metu orkestras ne sykį bendradarbiavo su geriausiais pasaulio solistais.
Šiandien LKO ne tik stengiasi išlaikyti pasiektą aukštą meistriškumo lygį, bet atkakliai ieško ir randa naujų kūrybinių išteklių, džiugina originaliomis programomis, gyvomis klasikinių kūrinių interpretacijomis. „Lietuvos kamerinis orkestras savo skambesiu, interpretavimo tradicijomis yra lyg aukščiausios kokybės muzikos instrumentas. Manau, tai vienas savo žanro lyderiųi“, – taip apie LKO atsiliepia žymus smuikininkas Sergejus Krylovas, po kelių sėkmingų koncertinių pasirodymų Lietuvoje 2008 m. pakviestas eiti LKO meno vadovo pareigas.

Programoje: G. Rossini, C. Stamitz, P. Hughes, R. Galliano, P. de Sarasate, A. Vivaldi kūriniai


Trakų švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia
Koncerto pradžia 17.00 val.





Picture
Generalinis rėmėjas

Picture
Partneriai

Picture
Rėmėjai

Picture
Picture
Informaciniai rėmėjai

Picture
Picture
Picture
Picture
Picture
Picture

© Užutrakio vakarai 2023

Orai Trakuose
Gismeteo Gismeteo
Prognozė 2 savaitėms